statystyki szczegółowe

Aktualności

3 Miejsce w Mini Mistrzostwach

• autor: trener, 2017-05-26 14:44

W dniu wczorajszym Nasza drużyna złożona z zawodników rocznika 05 i 04 wzięła udział w finale Mini Mistrzostw rozgrywanych w Tychach.

Kadra na Finał i wyniki osiągnięte w Finale:

Orlik, Olszewski, Woźnica, Klimkiewicz, Dzięgielewski, Łukasik, Stolarski J, Maruszczak, Kołodziej, Stolarski K, Sabat, Raszejewski, Kolon, Kasprzyk

GKS Pniówek Pawłowice 0-1 Siódemka Tychy

GKS Pniówek Pawłowice (Stolarski K) 1-2 APN GKS Tychy 04

GKS Pniówek Pawłowice (Maruszczak, Stolarski K) 2-0 APN GKS Tychy 05

Ostatecznie Nasi zawodnicy zajęli trzecie miejsce za co zostali uhonorowani pięknym pucharem oraz każdy z osobna dyplomem i statuetka. Wygrała drużyna gospodarzy z rocznika 04, drugie miejsce zajęła Siódemka Tychy.

Zwieńczeniem całego finału była możliwość obejrzenia na żywo z rodzicami , na pięknym stadionie meczu pierwszej ligi pomiędzy GKS Tychy a Wisłą Puławy (2-0). Dodatkowo zawodnicy Naszego zespołu również mieli okazje wyjść na główna płytę Tyskiego stadionu,  a mianowicie zostali wyznaczeni do trzymania przed pierwszym gwizdkiem  wielkiej flagi na całe koło środkowe boiska z logo sponsora tytularnego firmy NICE.

Mini mistrzostwa to niezapomniane chwile dla wszystkich uczestników, wspaniała zabawa, wielkie emocje oraz sportowe doświadczenie na długie lata.