statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka w Wiśle

• autor: trener, 2013-04-26 07:35

GKS Pniówek Pawłowice po dobrej grze uległ w meczu wyjazdowym Wiśle Wielkiej 3:1 (1:0).

Bramka : Tomasz Nogły

Szczegóły w rozwinięciu..

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków gospodarzy którzy szybko wyszli na prowadzenie. Starcona bramka zadziałała bardzo pozytywnie na zespół który od tego momentu grał bardzo dobrze stwarzając wiele podbramkowych sytuacji. Mimo fatalnej murawy składne akcje piłkarzy pniówka często zatrzymywał bramkarz Wisły. Po przerwie GKS zaczął grać z jeszcze większym polotem czego efektem była bramka Tomasza Nogłego po dwójkowej akcji z Sebastianem Pustelnikiem. Odpowiedź wisły to celny strzał głową po rzucie rożnym. W ostatnich 20 minutach trwała wymiana ciosów z obu stron. W dobrych sytuacjach w końcówce znaleźli się Kacper Budniok i Kacper Ciemięga lecz bramkarz wykazał się znakomitymi interwencjami.

Mecz był bardzo wyrównanym i ciekawym widowiskiem. Wszystkim piłkarzom Pniówka należą się słowa pochwały. Wynik nie jest najważniejszy ! bardzo cieszy postawa drużyny !